З тієї ж причини, чому під час Другої світової війни німці бомбили Лондон, а англійці – Берлін. Були, звісно, й інші цілі – суто військові або інфраструктурні об’єкти, об’єкти енергетики, але німецька повітряна операція “Бліц” проти Великої Британії розпочалась 7 вересня 1940 року з масованого бомбардування Лондона, який бомбили 57 ночей поспіль. Під час “Лондонського бліцу” загинуло понад 43 тис. лондонців і близько 1,4 млн осіб залишилися без житла.

У 1944 році Гітлер розпочав повторний повітряний наступ проти англійців із застосуванням розроблених спеціально для цього крилатих ракет Фау-1 і балістичних ракет Фау-2. Були також сконструйовані і підготовлені далекобійні багатокамерні артилерійські системи Фау-3, які могли стріляти на дальність понад 160 км, але бітанська авіація розбомбила їхні позиції.

Берлін активно бомбили з 1943 по 1945 роки. Місто було зруйноване на 60%. Втрати населення – понад 19 тис убитих, до 35 000 поранених, понад 1 250 000 берлінців залишилися без даху над головою.

10 березня 1945 року 334 американські важкі бомбардувальники завдали удару по столиці Японії Токіо з використанням запалювальних бомб і напалму. Понад 100 тис. жителів загинуло у вогняному смерчі (приблизно стільки ж загинуло під час атомного бомбардування Хіросіми), більш ніж 1,5 млн осіб залишилися без даху над головою. На фото – знищені житлові квартали Токіо.

Яка мораль? – А її немає. Це повністю аморальні, антигуманні, терористичні атаки проти насамперед мирного населення з метою залякати, посіяти зневіру, поставити на коліна, виграти війну. І перша мішень завжди – столиця.

Боротися з цим можна і потрібно різними способами. Зміцнення ППО – це зрозуміло, але малореально: мобільні групи неефективні, коли дрони летять на великій висоті, РЕБи давно майже марні, зенітних ракет практично немає, дрони-перехоплювачі, що могли б повністю замінити ракети, з’являться ще не скоро.

Треба знищувати місця запуску ворожих дронів на землі, склади, на яких зберігаються шахеди, заводи, що беруть участь у виробництві безпілотників, заводи, що виробляють електроніку, пункти управління, горезвісні “центри ухвалення рішень”. 

Ну і ворожа столиця – поки вона живе спокійним мирним життям спокою нам не буде.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *