Після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США Міністерство закордонних справ Росії оприлюднило заяву, у якій наголосило на готовності працювати з новою американською адміністрацією. Але робити це там зібралися “чітко захищаючи власні інтереси й прагнучи досягти поставлених цілей” у війні проти України.

При цьому російське дипломатичне відомство зауважило, що не має ілюзій щодо Трампа. Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

Там заявили, що результат виборів є “відображенням невдоволення” американців політикою нинішньої адміністрації під керівництвом Джо Байдена та курсом Демократичної партії.

В МЗС РФ також відзначили, що Трамп здобув перемогу, попри значний “пропагандистський тиск” з боку опонентів, але підкреслили, що це не змінює “глибокого внутрішнього розколу в США”.

“Не маємо ілюзій щодо обраного американського президента, який у Росії добре відомий, і нового складу Конгресу, де республіканці, за попередніми даними, беруть гору. Політична еліта США, незалежно від партійної власності, дотримується антиросійських установок і лінії на стримування Москви. Ця лінія не схильна до коливань внутрішньополітичного барометра в США”, – йдеться у заяві.

У заяві також наголошується, що Росія працюватиме з новою адміністрацією США, коли вона приступить до виконання обов’язків, але залишатиметься при своїх інтересах.

“Росія працюватиме з новою Адміністрацією, коли вона “пропишеться” у Білому домі, жорстко обстоюючи російські національні інтереси та орієнтуючись на досягнення всіх поставлених цілей спеціальної військової операції. Наші умови є незмінними і у Вашингтоні добре відомі”, – зазначили там.

Нагадаємо, Дональд Трамп офіційно оголосив про свою перемогу на виборах і виступив перед своїми прихильниками з першими заявами. Перед натовпом він назвав себе 47-м президентом США та пообіцяв привести країну до нової ери процвітання.

Як повідомляв OBOZ.UA, експерт-міжнародник Олександр Краєв розповів про те, як перемога Трампа чи Гарріс може позначитися на українських інтересах. За його словами, не варто оцінювати кандидатів у категоріях “кращий” або “гірший” для України. Важливіше визначити, хто з них буде менш ризикованим.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *