Київський репортер Повна версія

СБУ вдруге за місяць уразила важливий для Москви енергетичний об’єкт

· Війна

 Служба безпеки України вдруге за цей місяць уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву. Про це повідомила пресслужба відомства.

"Виконуючи поставлені президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на РФ, воїни "Альфи" СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області РФ", - йдеться у повідомленні.

Ця станція входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга" та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти – на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня цього року.

В СБУ наголосили, що й надалі проводитимуть спецоперації на стратегічних об’єктах РФ, що забезпечують функціонування її воєнної економіки, адже кожен уражений об’єкт зменшує ресурси для ведення війни. 

Удари України по РФ – інші новини

Президент Володимир Зеленський раніше заявив, що Україна буде завдавати превентивних ударів по обʼєктах, які РФ використовує для ведення війни. 

25 червня президент Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на Росію заради спонукання до закінчення війни. 

В рамках цієї операції 26 червня СБУ завдала успішних ударів по суднах військового забезпечення, що перебували на території суднобудівного заводу "Затока" в тимчасово окупованій Керчі. Уражено два кораблі - "Волга" та "Вятка", а також вантажопасажирський пором "Петропавловськ".

Джерело: УНІАН