Київський репортер Повна версія

Україна і РФ провели 76-й обмін: ще 160 військових повернулися з неволі додому9

· Життя

У п'ятницю, 26 червня, відбувся черговий обмін полоненими, у результаті якого визволили 160 українських захисників.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп змінив позицію щодо війни в Україні

У результаті 76-го обміну полоненими звільнено українців, які перебували у неволі з 2022 року.

Серед звільнених:

- військовослужбовці Збройних Сил України;

- військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту;

- нацгвардійці;

- прикордонники.

Серед тих, хто повернувся, - воїни, які захищали Донецький, Луганський, Харківський, Запорізький, Київський, Чернігівський та Сумський напрямки.

Частина звільнених військових брала участь в обороні Маріуполя та "Азовсталі".

"Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути - і військових, і цивільних", - йдеться у повідомленні Зеленського.

Джерело: Gazeta.ua