Клієнтка державного ПриватБанку поскаржилася, що той спершу заблокував її рахунок, а потім розірвав договір про співпрацю. Причому це сталося, за її словами, після того, як вона надала установі всі необхідні документи про джерела походження коштів, а там її запевнили, що питань до неї немає. У самому ж банку на скаргу відреагували. Там зазначили, що діяли у межах законодавства.

Скарга розміщена на порталі “Мінфін”. Згідно з нею:

  • Клієнтка отримала від банку повідомлення “з проханням надати джерела походження коштів”.
  • Необхідна інформація, стверджується, була надана протягом пів години.
  • У банку відповіли, що “документи підходять і все добре”, проте невдовзі, наголошується, надіслали ще кілька повідомлень про необхідність надати документи.
  • Під час телефонної розмови із клієнткою представник банку запевнив її, що “все добре і все вже надано”, а питань до неї немає.

Проте, зазначається у скарзі, незабаром клієнтка отримала від ПриватБанку повідомлення про розрив відносин. При цьому “банк заблокував Приват24, немає можливості зробити скриншоти за вересень”.

“Не розумію, чому і з якої причини, якщо все надано було вчасно і все прозоро. … Виходить, що й документи підійшли, але все ж таки вирішили розірвати відносини”, – йдеться у скарзі.

Що сказали у ПриватБанку

У самому ПриватБанку на скаргу вже відреагували. Там визнали, що наразі обслуговування клієнтки обмежене, а також зазначили, що:

  • Діють “виключно в рамках чинного законодавства” та згідно з нормативно-правовими актами НБУ.
  • Усі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і “відповідають вимогам безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні”.
  • Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу “зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та поширенню зброї масового ураження”.

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше клієнт ПриватБанку поскаржився на блокування його рахунків після здійснення кількох p2p-переказів. За його словами, це сталося після того, як він продав криптовалюту, але покупець “скасував переказ у банку”. При цьому, наголошується, сам банк не зв’язувався з клієнтом.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *